ניהול סיכונים פיננסיים

הפעילות העסקית של מרבית החברות קשורה קשר הדוק לנעשה בשווקים הפיננסים. המאמץ האדיר שמושקע בהגדלת נתח המכירות והרווחיות עלול לרדת לטמיון פשוט בגלל התנודות בשערי המט"ח, האינפלציה, הריבית או הסחורות. בעידן הגלובלי, ניהול סיכונים פיננסים חייב להיות חלק מהקוד הגנטי של כל חברה. ומתוך הצורך הזה, אנחנו, בחיסונים פיננסים, מספקים את הפתרון האופטימלי לכל תהליך ניהול הסיכונים.

ניתוח חשיפות

ניתוח מקיף של הסיכונים הפיננסים, ברמה החשבונאית וברמה הכלכלית-תזרימית, תוך התייחסות למאפיינים הייחודים לחברה, ובכללם תנאי התחרות, מנגנוני הצמדה ותמחור, מבנה ההון, חברות בת ועוד. על בסיס הניתוח, מגובשת מדיניות ניהול סיכונים, המספקת מסגרת ארגונית לטיפול אופטימלי בחשיפות החברה.

ייעוץ בניהול סיכונים

הדינאמיות בפעילות החברה לצד ההתפתחויות בשווקים הופכים את ניהול הסיכונים למשימה מורכבת, שמצריכה מומחיות, ידע וזמן. המקצועיות והליווי הצמוד של היועצים שלנו, הופכים אותם לשותפים מלאים לדרך, המספקים את הפתרון הנכון, ולא פחות חשוב מכך, גם את השקט הנפשי והחיסכון בזמן.

חדר עסקאות

פערי המידע המאפיינים את המסחר במט"ח מביאים לסגירת עסקאות בשערים פחות טובים. הדילרים המיומנים שלנו, הנעזרים במערכות מתקדמות, סוגרים את פערי המידע ומאפשרים חסכון ניכר בעלויות ובזמן, לצד יכולת אחזור ובקרה של כל שלבי העסקה. חדר העסקאות שלנו פועל בשקיפות מלאה וללא נוסטרו, ובכך מבטיח אובייקטיביות מלאה.

חשבונאות גידור

האפשרות להציג את הרציונל הכלכלי של פעילות הגידור גם בפריזמה החשבונאית מביא חברות רבות לבחור באימוץ חשבונאות גידור. אנחנו, בחיסונים פיננסים, מספקים את המעטפת המלאה לצורך כך, כולל גיבוש המכניזם מול רו"ח, בניית טפסי התיעוד, בדיקות אפקטיביות ותחשיב מלא של פקודות היומן הנגזרות.

בניית תשתית לניהול יתרות מזומנים

בעולם של ריביות נמוכות, ניהול היתרות הנזילות, מציב אתגר גדול. מתוך תפיסת ניהול סיכונים כוללת, אנחנו, בחיסונים פיננסים, מספקים עבורך את המעטפת המלאה הכוללת ניתוח של הצרכים התזרימיים ובניית מדיניות ניהול השקעות, סיוע בבחירת מנהלי התיקים, בניית התשתית מול הבנקים ומעקב שוטף אחר יישום המדיניות, השינויים הנדרשים, חישוב שווי הוגן ודו"חות ניהוליים.
line-break-section

Immunitor

כשגידור וטכנולוגיה נפגשים

devices-thumbnails

צור קשר

הרשם לניוזליטר שלנו